cz en ger

Pension Vyhlídka

   O NÁS   

   POKOJE   

   GALERIE   

   CENÍK   

   KONTAKT   

   ZAPŮJČENÍ LODÍ/RAFTŮ   

   KOLOBĚŽKY   


RYCHLÝ KONTAKT / QUICK CONTACT
ICO RYCHLÝ KONTAKT
ICO KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

KATEGORIE / CATEGORY KOLOBĚŽKY

 

Koloběžky z Kletě

V rámci zlepšování našich služeb Vám nově přinášíme i nabídku 10% SLEVY na zapůjčení koloběžek při sjezdu z hory Kleť u půjčovny Koloběžky Kleť.

Kleť je nejvyšší hora Blanského lesa (1084 m. n. m.), na kterou si můžete z Českého Krumlova vyšlápnout pěšky nebo se můžete nechat vyvézt až na vrchol přímo od půjčovny koloběžek. Po náročném výšlapu či vyvezení na Kleť máte možnost se podívat do okolí z nejstarší kamenné rozhledny v Čechách, navštívit světoznámou hvězdárnu pár metrů od vrcholu nebo se občerstvit v restauraci v roubené chatě na vrcholu Kleti. Následně můžete zažít nezapomenutelnou jízdu na koloběžce dlouhou 11 km s převýšením až 630 metrů. K dispozici jsou 3 trasy vedoucí zpět do Českého Krumlova nebo Zlaté Koruny či Krásetína. Všechny trasy vedou přes CHKO Blanský les.

Více informací naleznete zde.

Sleva 10 % se vztahuje na konečnou částku vykalkulovanou naším partnerem Koloběžky Kleť. Pension Vyhlídka nepřijímá žádné zálohy či platby, tudíž ani nezodpovídá za případně vzniklé škody. Pension slouží pouze jako zprostředkovatel mezi hosty a půjčovnou Koloběžky Kleť.

V případě zájmu o zapůjčení koloběžek na hoře Kleť prosím kontaktujte obsluhu recepce, která Vám pomůže domluvit podrobnosti zapůjčení a stvrdí 10% slevu voucherem.

 ALBONET.cz & SESSION Jakékoliv kopírování a šíření obsahu serveru Pension Vyhlídka bez písemného souhlasu provozovatele je zakázáno
© 2010 www.pensionvyhlidka.cz  
Krumlovští pištci Penziony.cz